Skip links

Наші досягнення

  1. Відповідність вимогам ISO 9001 свідчить про деякий рівень надійності постачальника і добропорядності його компанії. З точки зору сучасних компаній відповідність вимогам ISO 9001 – той мінімальний рівень, який дає можливість входження в ринок. Сам сертифікат відповідності ISO 9001 є зовнішнім незалежним підтвердженням досягнення вимог стандарту.
  2. Система оцінки безпеки і якості SQAS – це стандарт Європейської ради хімічної промисловості, розроблений спеціально для постачальників логістичних послуг. SQAS виходить за межі вимог по ISO 9001 і включає компоненти сертифікації по ISO 14001.
  3. Система EcoVadis націлена на вдосконалення діяльності організацій щодо навколишнього середовища і суспільства шляхом посилення впливу глобальних ланцюгів постачань.
  4. Починаючи з 28 квітня 2021 року ми офіційно запровадили використання мобільного застосунку Дія з цифровими документами,
    для більш оперативної та зручної обробки документів. А саме для верифікації осіб, які отримують ваші вантажі або являються вашими представниками.

Клієнти