Skip links

Про компанію

Про компанію

Компанія «РЕМ Транс»  почала свою діяльність у 2004 році.

За час свого існування компанія зайняла одне з ведучих місць на ринку логістичних послуг та значно розширила свою діяльність.

Сьогодні ми кваліфіковано надаємо наступні послуги:

 • Зберігання та обробки вантажів на комерційному та митному складах;
 • Транспортно-експедиційні послуги;
 • Митно-брокерські послуги.

У 2018 році компанія вперше пройшла сертифікацію EcoVadis, а у 2019 році ми підтвердили свій кваліфікаційний рівень та пройшли сертифікаційні аудити на вимоги стандартів SQAS та ISO 9001:2015.

Основні цінності компанії

 1. РЕПУТАЦІЯ – базова цінність ТОВ “РЕМ Транс”.
  Ділова репутація – найважливіший стратегічний ресурс, який включає в себе: прозоре ведення бізнесу, індивідуальний підхід до кожного Клієнта, оцінка задоволеності Клієнтів від першого контакту до завершення юридичних відносин в рамках договору, досвід і професіоналізм виконавців.
 2. КЛІЄНТОРІЄНТОВНІСТЬ – провідна цінність ТОВ “РЕМ Транс”. Відображається в: задоволенні наявного попиту, стимулюванні зростання попиту, створенні конкурентних переваг для Клієнтів, формуванні попиту.
  Клієнт має право отримати саме те, що ми обіцяли зробити.
 3. ЛІДЕРСТВО НА РИНКУ – провідна цінність ТОВ “РЕМ Транс”.
  Лідерство на ринках – випередження інших компаній через створення відмінностей і конкурентних переваг, що викликає прагнення інших наслідувати лідера. Лідерство на ринку відображається в об’ємних показниках, в іноваційності, в динаміці бізнесу, в репутації, тощо.